Welkom Het Bestuur Lid Worden Jaarkalender Ibis Info Contact

Site wandelclub WSV Ibis Puurs Bestuur Klein-Brabant


VOORZITTER
Bert Peeters

Victor Vergauwenstraat 7
2870 Puurs-Sint-Amands
0475 87 92 68


bert@peeterslambrechts.be


SECRETARIS & FEESTELIJKHEDEN
Hendrik Van Reck

Verberdestede 54
2870 Liezele
03 899 00 76
0475 31 17 62

hendrik_11@hotmail.com


PENNINGMEESTER
Maria Hermans

Monnikheide 12
2870 Puurs
03 889 30 54
0496 30 69 78

mar-hermans@hotmail.com


BEHEER TOOG EN LOKAAL
Albert De Smedt

Dorpshart 50/21
2870 Puurs
03 889 43 83
0476 40 02 71

albert.de.smedt1@telenet.be

COMMISSARIS REKENINGEN
Vera De Boeck

Schaapsveld 42
2870 Puurs
03 889 52 81
0477 24 80 62

veradeboeck@gmail.com

LEDENADMINISTRATIE EN ETIKETTEN
Frans De Wilde

Monnikheide 12
2870 Puurs
03 889 30 54
0476 37 87 64

fransdewilde@telenet.be

IBIS INFO
Francine De Rechter

Keulendam 67
Residentie Ter Rest Bus 2.3
2870 Puurs
0495 48 40 11

fderechter@gmail.com

PARCOURSVERANTWOORDELIJKE
Paul Doms

G. Fromontstraat 18
2830 Willebroek
03 886 24 78
0470 21 62 05

doms-vanrompa@outlook.com

KLEDIJ
Annie De Smet

Neerheidedreef 37
2870 Puurs
03 889 83 01



WEBMASTER
Kris Andries

Gaston Fromontstraat 26
2830 Willebroek
0486 86 02 11


kris_andries@yahoo.com

CATERING
Magda Van Rompa

G. Fromontstraat 18
2830 Willebroek
03 886 24 78



CATERING
Marie-Helene Dewintere

Grote Heidestraat 110
9120 Beveren-Waas
0473 45 18 93


marie-helene@pandora.be

LOGISTIEK
Eddy Van Zaelen

J. Hammeneckerstraat 23
1840 Londerzeel
0486 16 68 60



BESTUURSLID
Arnold Plettinckx

Keulendam 66, Residentie “Ter Rest” Bus 1.2
2870 Puurs
03 889 87 87 en 0472 94 19 85
Arnold.plettinckx@skynet.be

arnold.plettinckx@skynet.be